Tara – terapie sebepoznáním a esoterické služby
Tara | O mně | Jak to cítím já | Akce | Individuální péče | Poradna | Galerie | Ceník | Kontakt

Terapie, které nabízím

„Nejsilnější je ten, kdo přemůže sám sebe.” Lao-C

SRT – Spiritual Response Therapy, s touto metodou jsem pracovala řadu let, jsem jejím certifikovaným terapeutem. Nicméně, jak doba postupuje a získávala jsem více a více zkušeností, mé vědomí se rozšiřovalo, dospěla jsem k závěru, že už musím jít svou cestou sama… Proto jsem si vytvořila své vlastní tabulky, do kterých jsem vložila svou praxi, zkušenosti s metodou SRT, ale i s mnoha dalšími systémy. Pracuje se zde s kyvadlem, hledají programy ve vašem podvědomí i nevědomí a pročišťují bloky, které vám brání ve štěstí, zdraví a hojnosti. Tedy i svůj způsob terapie, odblokování a čištění.

Kyvadlo

Myslím, že to byl Osho, kdo kdysi řekl: „správný žák je ten, který přeskočí svého učitele“… Ve své knize „Od meditace k medikaci“ říká, že není důležitá metoda a přesné opakování pohybů, např. u cvičení jógy, že mnohem důležitější je vědět, proč to dělám, inovovat metodu, užívat si jí a především pracovat s čistým srdcem. Vždy je důležité vědět, s kým komunikujete, odkud pochází informace, které dostáváte a být si vědom toho, že terapeut může pomoci, ale nikoli vyřešit, tedy přijmout osobní zodpovědnost.

Rozhovor

V terapiích používám vše, co jsem se naučila a sama vyzkoušela, jako např. rozhovor, kdy společně komunikujeme, otevíráme téma za tématem a hledáme, kde je problém – jedná se o formu napojení, přes vaše biopole, odkud dostávám informace a můžeme se podívat hlouběji do vašeho nitra. Hledáme ta místa, kde jste se tzv. zasekli nebo kde se zapouzdřil problém z  minulosti, nezpracovaná emoce, a to se pokusíme rozpustit nebo najdeme způsobvhodný pro vás, kterým to zvládnete.

Ruce

Tvorba

Tvorba – má nejoblíbenější metoda, kde pracujeme s mandalami, spontánní, automatickou kresbou, ale i symboly – léčivými obrazci a klasickou malbou. Každý jsme tvůrce a máme používat naši tvořivou energii, pokud jsou zde bloky, najdeme je, společně je odstraníme. Tvořit znamená i ve svém podvědomí – tedy umět si vizualizovat svůj další život a co v něm chceme mít…

Zátiší

Cesta

Cesta – jedná se o pomoc s nalezením emocí a bloků, které jsou ukryté v těle a často způsobují bolesti nebo nemoci i chronického rázu. Pracujeme i s přesvědčeními, která lze najít-odkrýt a přepsat… Cesta je „návštěvou“ ve svém nitru, kde sami hledáte a vidíte, vnímáte obrazy, bytosti, situace a přepisujete si je v sobě, je možné ji spojit s dotekem – jemnou masáží, při které používám i esence a přírodní oleje a s příjemnou hudbou, která naladí a zaměstná vaši mysl, abyste se mohli uvolnit.

Krajina

Terapie je vždy dlouhodobější práce, kdy rozmotáváte jednu část po druhé. Je to jako když rozjedete vlak a on nabírá na rychlosti. Proto je vždy velmi individuální a způsob mé práce se mění podle toho, jak potřebujete vy. Je možné začít kdykoli, např. přes email nebo i skype, důležité je jenom vaše chtění.

© 2007–2016 | | Webdesign by Henry