Tara – terapie sebepoznáním a esoterické služby
Tara | O mně | Jak to cítím já | Akce | Individuální péče | Poradna | Galerie | Ceník | Kontakt

Poradna

„Správně vidíme jedině srdcem, to nejdůležitější je očím neviditelné.” Malý princ

Prostřednictvím této rubriky se s vámi budu dělit o všechny rady, recepty, návody nebo novinky týkající se našeho života, a to ve všech oblastech, tedy fyzické, duševní i duchovní.

Vše, co zde uveřejním, sama vyzkouším a uvedu i jak se mi osvědčilo, jak mi chutnalo. Objeví se tu i odkazy na ty, se kterými spolupracuji, nebo které mohu doporučit. Mohou tu být i odkazy na zajímavá videa, doporučení na knihy, kulturní akce, filmy atd.

I přesto se stane, že se časem s některým doporučením rozloučím… Patří to k našemu „rozvoji“ a berte to, prosím, jako pobídku pro sebe, že nic není na stálo…

Čistý životní styl

Rozhodně doporučuji stránky zabývající se veganstvím, raw-food a čistým životním stylem. Mezi mé oblíbené patří níže uvedené.

Jsou zde dobré rady pro ty, kteří chtějí začít se změnou stravy a životního stylu, ale nehledejte zde i duchovní rozvoj, rozvoj své individuality. To, že někdo nejí maso, ještě nemusí znamenat „vůbec nic“. Jen krůček „někam“… Mnoho těchto lidí je v matrixu, velmi dobře chycených, a tak vás mohou zavést, více, na scestí, než kdybyste si sedli do místní hospůdky a dali si „utopence“. Proto vybírejte to, co s vámi rezonuje a zbytek, nechte být.

http://veganotic.blogspot.cz
http://soucitne.cz
http://jimezive.cz
http://ziva-strava.cz
http://www.goodmoodspoon.com

a dále… pamatujte, prosím, také, že vše, co je fanatické a k něčemu se nutíte, není pro vás to dobré, nekoresponduje to se sebeláskou a bude vás to, tedy, logicky, v rozvoji, spíše brzdit - nejste nic méně, nebo nic více, když jíte maso, nebo nejíte maso např.....

http://www.markusrothkranz.com
http://www.syrova-strava.cz/recepty/hlavni-jidla-raw-food

a jistě budou další přibývat.

Něco od jídla… Musím tu doporučit pro ty, kteří jedí vařené potraviny, skvělou paní Jolanu Brabcovou a její obchod „čerstvé těstoviny“ – to nemá chybu, ochutnala jsem, neodolala a věřte, zamilujete si a budete chtít další a další a další. Takže podívejte se na její web:  http://www.cerstve-testoviny.com/.   Vždy si cením a budu podporovat ty lidi, kteří dělají svou práci s láskou a paní Jolana je, přesně, takový člověk.


Zdravé potraviny a suroviny

Velmi zajímavá  stránka, kde se dozvíte, co vlastně kupujete, vřele doporučuji. Znakem sebelásky je totiž i to, co vkládáme do úst:  http://www.zdravapotravina.cz/.

Kdo máte zájem o čerstvé suroviny přímo od pěstitele, podívejte se na stránky: http://www.kpzinfo.cz/kpzky-v-cr/.

Na této stránce, najdete mnohé super-rady a návody: http://slunecnyzivot.cz/.

Knihy

Knih přibývá, ale těch, které stojí za to číst, je skutečně jako šafránu. Určitě bych doporučila knihu:

Peter Wohlleben - Tajný život stromů

Tohle je prostě nádherná kniha, která potvrdí to, cosi, jistě, mnozí myslíte, stromy komunikují, mají svůj citový život a tvoří rodinu....vřele doporučuji....

Bruce H. Liptona – Biologie víry

Kniha, která zaujme, a jak uvádí autor „pojednává o tom, jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků“. Nu, skvělá četba pro každou dobu, tuto však obzvláště – doporučuji dvojnásob!

Robin S. Sharma – „Mnich, který prodal své ferrari“

Nádherný příběh o cestě člověka za sebou samým, cestu za štěstím. Vřele doporučuji!

David ICKE

Autor mnoha knih, z nichž bohužel pouze jediná vyšla zatím v českém překladu, a to „Jen nekonečná láska je skutečná“. Tuto knihu můžeme vřele doporučit všem, kteří se chtějí dozvědět něco o tom, v jakém světě to vlastně žijeme. Autor se velmi shoduje i s naším pohledem na tento svět a osobními zkušenostmi, které dnes a denně zažíváme. Knihu tedy „vřele doporučujeme“!

Daniel Mapel, M. A. – autor knihy "Do srdce divočiny"

S níž získáte i balíček „tlapičkových“ karet zvířat – nádherná kniha o léčení a osobní transformaci s esencemi svobodně žijících zvířat a kartami, na kterých naleznete inspirující afirmace. Konečně na trhu zahlceném Doreen Virtue, milá a laskavá kniha. Opět „vřele doporučujeme“!


Knih, které bych mohla doporučit, v poslední době, docela, ubylo. Možná je to tím, že máme zapojovat svůj vlastní rozum-srdce-vědomí…

© 2007–2016 | | Webdesign by Henry