Tara S. – Esoterické služby
Tara | O mně | Jak to cítím já | Akce | Individuální péče | Poradna | Galerie | Ceník | Kontakt

Obchůdek Tary

Zde se budou objevovat různé produkty, přístroje, případně i terapie, které jsem sama vyzkoušela, otestovala a mohu tedy i doporučit, nebo ty, se kterými i sama pracuji.

 Budu zde uveřejňovat doplňky, které vnímám jako důležité a nutné pro náš osobní rozvoj i pro naše zdraví, včetně informací o jejich účinnosti.

Zapper

Zapper přístroj

Zapper je přístroj, který pomáhá s likvidací patogenů v našem těle, pomocí frekvenční terapie. Je to unikátní metoda, se kterou máme výborné zkušenosti a výsledky a se kterou se setkáte i v naší další činnosti- kterou je diagnostika a detoxikace. Používáme certifikovaný přístroj, stejnomenné firmy.

Diagnostika a detoxikace

Stromy

Diagnostika

Diagnostikujeme pomocí přístroje Salvia a počítačového programu EAM, který vyvinul MUDr. Jonáš, u kterého jsme také absolvovali kurz "terapeuta".

Naše diagnostika se zaměřuje na veškeré zátěže, které se v těle mohou nacházet, ať už se jedná o viry, bakterie, parazity, plísně, toxiny a zátěže z chemie, těžkých kovů, ale i zátěže emocemi. Vždy hledáme skutečnou příčinu vašich psychosomatických potíží, protože vše se vším souvisí.

Za dlouhodobými, chronickými potížemi se může skrývat parazit, kterého dohledáme a zlikvidujeme právě, pomocí přístroje zapper a vhodných preparátů.

Kromě preparátů firmy ECC - Joalis, používáme také ořešák americký, dle MUDr. Clark, bylinky, Duhové elixíry a mnohé další - vše testujeme individuálně pro každého,včetně dávkování.

Protože spojujeme diagnostiku přístrojem s diagnostikou pomocí VJ a kyvadla, je detoxikace šita přímo na míru každému zvlášť. Přestože tedy využíváme přístroj MUDr. Jonáše a zatím i přípravky firmy Joalis-nejsme s nimi nijak spojeni a naše práce je zcela individuální a originální.

Detoxikace

Detoxikace je záležitostí několika měsíců, mnohdy i roku a půl, podle zátěže, kterou si v sobě nesete a jak dlouho - jinak bude detoxikace probíhat u dítěte 8letého a jinak u 5O letého dospělého.

Škrkavka

Škrkavka psí, častý to nezvaný host v našich tělech

Dostanete od nás vypracovaný postup, jak detoxikovat, co vše k tomu budete potřebovat a budeme ve spojení mailem, či telefonicky, nebo osobně….můžeme tedy neustále konzultovat i průběh detoxikace.

Frekvenční terapie - probíhá pomocí přístroje zapper, je to jednoduchá metoda, která vyžaduje "jen" váš čas a zbavíte se řady zátěží od parazitů, které v těle má, skutečně, každý.Vypracujeme vám seznam parazitů a zátěží, které budete zapperovat a vytestujeme přesnou frekvenci, čas a opakování, opět, individuálně pro každého.

Máte-li u tuto službu zájem - volejte na  734122010 p. Jiří, nebo 731703010- Tara, případně email praescius@seznam.cz - poskytneme vám bližší informace.

Duhové elixíry

Fungilen

Fungilen, výborný na plísně

Výrobky Duhové elixíry jsou účinné, levné a dostupné naprosto všem. Jejich využití je opět velmi široké – kvalita výjimečná. I zde můžeme nabídnout možnost vytestovat vhodný produkt pro vaši potřebu a přímo na konkrétní problém.

Preparáty Joalis

Joalis

Velmi dobře zpracovaná informatika, preparáty jsou vyrobeny podle receptury MUDr. Jonáše, jejich základem je buď líh /měly dokonce výjimku i v době prohibice v České Republice/, nebo fruktóza, nebo jsou v podobě tablet. Součástí všech jsou bylinky a informace, která je do jednotlivých lahviček vkládána holograficky, působí přímo na konkrétní orgán, či oblast, kterou aktivuje k tomu, aby začala sama pracovat - spouští tedy samoléčící program těla.Tyto preparáty, opět individuálně, testujeme pro každého a vybíráme i ze šarží, tu vhodnou lahvičku, přímo a jen pro vás i v nich je, totiž, často značný rozdíl….

Ořešák americký

Ořešák

Výborný výrobek, ale pozor, doporučujeme pouze preparáty firmy www.zapper.cz, protože ten jsme vytestovali jako velmi kvalitný, jeho účinnost obecně je 90%,  oproti jiným, jejichž účinnost je jen 65%. Spolehlivě likviduje zátěže v těle, odstraňuje zbytky po zapperování a působí jako čistička- ideální i jako prevence.

Nové informace

Doposud jsme používali výrobky firmy VitalVibe, které jsme osobně vyzkoušeli, po delší době jsme upustili od jejich používání a proto je i, nadále, nedoporučujeme. Jejich kvalita se nijak nezměnila, jen už pro nás nejsou přijatelné, vzhledem k dopravě a energiím, které se do nich, během cesty i výroby, dostávají.

Na naší cestě se, čas od času, objeví změny, je to pochopitelné, tak jak se mění vibrace a měníme se i my lidé, tak se musí, logicky, měnit i náš přístup k určitým věcem a tudíž i názory a používání určitých výrobků - předpokládáme, že takto, časem, upustíme od používání např. výrobků Joalis a jiných informatik - naše cesta je, především, návratem k přirozenosti - cestou, zpět k přírodě a zjednodušení a rádi bychom toto "krédo" zavedli i v naší detoxikační práci….

012 & | | Webdesign by Henry