Tara S. – Esoterické služby
Tara | O mně | Jak to cítím já | Akce | Individuální péče | Poradna | Galerie | Ceník | Kontakt

Mentální práce s energií

„Quiquid agis, pru deuer aga set respice finem.” Cokoli děláš, dělej s rozvahou a ber v úvahu konečný cíl.

Jedná se o velmi zodpovědnou práci, při které lze pracovat s podvědomím svým i klienta. K čemu slouží tato mentální práce: nabíjení předmětů a vkládání konstruktivních afirmací, do podvědomí člověka.

Co lze nabíjet a čím?

Šperky, kameny, nádoby a talismany, svíčky apod. Tvoříme vždy jen konstruktivní věci, které člověku pomohou např. k dobré náladě, usnadní komunikaci, zbaví trémy na veřejnosti, pomohou při bolestech např. hlavy, navodí psychickou pohodu, podpoří klidný spánek, pomohou při zvládání odvykání si na různých závislostech, jako je např. kouření, pomohou při hubnutí a mnohé další.

Nejedná se tu o žádnou magii, tvořím vždy konstruktivní věci s ohledem na svobodnou vůli člověka, ne jako forma manipulace a ovládání.  

Lze pracovat i s vkládáním konstruktivních afirmací do podvědomí člověka, což mu usnadní nastolit, požadované, změny, ve svém životě - jedná se o určitou formu hypnózy, ale nikoli se ztrátou kotroly a vědomí, jde o práci v alfa-hladině.

Je v našich silách změnit svoji realitu a je to neuvěřitelně jednoduché, jediné co nám brání, je naše mysl a naše ego – propojené emocemi, především energií strachu.

Mentálně nabité předměty

Mentálně nabité předměty nám pomohou – jako berličky – takovou situaci zvládnout, ale pokud na sobě nebudeme pracovat, ve smyslu "probuzení se", pak nám, časem, nebudou k ničemu. Nu a nestačí se, jenom, probudit, je nutné vidět - ne jenom, se dívat.....prostě VIDĚT.

Proto tuto metodu používejme skutečně jen jako pomoc – dočasnou pomoc, protože k tomu má také sloužit.

Jestliže se ověsíme desítkami amuletů a talismanů, které nám pomohou zvládnout strach, trému, ochrání nás před "černou magií" apod., ve chvíli, kdy se s něčím podobným setkáme a otevřeme se tomu, nám stejně žádný amulet nepomůže. Jediné co pomůže je "být v jednotě, přítomnosti a tady a teď"... o mnohých amuletech, lidé, ani netuší, k čemu slouží a jak, vlastně,  fungují, takovým klasickým příkladem je, typický, kříž...+  KTERÝ JE TYPICKÝM BLOKÁTOREM ENERGIE.

Pokud máte doma kříž, křížek nosíte na krku apod. - doporučuji, vyhoďte ho, blokujete si tím životní energii, blokujete hojnost a vše dobré, co by k vám mělo a mohlo plynout. 

Co vysíláme, na co myslíme a tudíž, čeho, se bojíme – to vlastně přitahujeme – to je naše, v tomto případě, poněkud pokroucené, umění tvořit. Proto je tak důležité to, jak myslíme a hlavně, jaké emoce a pocity, uvnitř sebe máme...pak nepomůže žádná afirmace, ani talisman....je nutno pochopit "proč"...

S láskou jana-tara

© 2007–2012 & | | Webdesign by Henry